Gospodarstwo Agroturystyczne u Michasi

Elżbieta, Eugeniusz i Michał Fijołek

wieś Pomorze 11

24-300 Opole Lubelskie

e-mail: uMichasi@op.pl

tel: +48 81 827 37 63

kom: +48 661 432 737

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą poniższego formularza. Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Jak dojechać

Postaram się pokrótce wytłumaczyć Państwu jak odnaleźć nasze Gospodarstwo.

Trasa Puławy - Opole Lubelskie

Jadąc od strony Puław musimy minąć miejscowość Głusko Duże przejeżdzamy mostek i na wznieseniu kierujemy się na Bielsko skręcając w prawo. Tutaj zaczyna się wieś Kazimierzów. W odległości około 300 m od znaku gdzie kończy nam się wieś Kazimierzów sręcamy w lewo znak na wieś Pomorze i jedziemy około 1 km. Gdy ukaże się nam Młyn nad stawem skręcamy mocno w lewo (prawie zawracamy) w piaszczystą drogę która prowadzi już do naszego gospodarstwa.

Trasa z Opola Lubelskiego

Wyjeżdżając z Opola Lubelskiego kierujemy się na Poniatową. Przed torami skręcamy w lewo i mijamy po lewej stronie PKN Orlen, jedziemy prosto i na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo (przed starym Wiązem), następnie jedziemy prosto w stronę lasu. Gdy wyjedziemy z lasu i ukaże nam się Młyn i staw, jesteśmy na Pomorzu. Nasze gospodarstwo leży dokładnie na przeciwko Młyna, aby do nas dojechać musimy objechać staw i jesteśmy na miejscu.

Trasa Lublin - Opole Lubelskie

Jadąc od strony Lublina możemy dojechać do Opola Lubelskiego i udać się trasą opisaną wyżej lub w miejscowości Pustelnia skręcić w prawo przez tory a następnie po przejechaniu około 500 m skręcamy w lewo na wzniesieniu i kierujemy się na Bielsko. Dalsza trasa jest opisana wyżej.

mapa - wieś Pomorze - gospodarstwo agroturystyczne "u Michasi"