1. Przy zakwaterowaniu goście wręczają gospodarzom dokumenty osobiste (lub paszporty) wszystkich osób objętych rezerwacją w celu zameldowania i płaca resztę kwoty za wykupioną usługę. Dokumenty będą Państwu zwrócone w ciagu 24h
 2. Pokoje wynajmowane są na doby.
 3. Doba zaczyna się o godzinie 13:oo, a kończy o 11:oo dnia następnego.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:oo do godziny 06:00.
 5. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godziny 11:oo. Życzenie przedłużenia pobytu może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 6. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 7. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi i okna.
 8. Do dyspozycji gości udostępnia się parking niestrzeżony. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 9. Gość kwatery bez wiedzy właścicieli nie ma prawa przekazywać pokoju ani węzła sanitarnego innym osobom, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który uiścił należną opłatę.
 10. Goście są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w kwaterze.
 11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. Szkody powinny być zgłaszane gospodarzom. zastrzegamy sobie prawo dochodzenia zadośćuczynienia za wyrządzone szkody po zakończeniu pobytu na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.
 12. Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłacie zaliczki w wysokości 30% należności w przeciągu 48h od dokonania rezerwacji.

Wpłat zadatku prosimy dokonywać na:
Michał Fijołek
Ul. Przemysłowa 40 N 24-300 Opole Lubelskie
mBank konto o numerze:
11 1140 2004 0000 3502 4842 4389
w tytule przelewu proszę napisać :
Pobyt: od ..... do ..... pokój nr ........ ilość miejsc ........

 1. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu.
 2. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji z 14-dniowym wyprzedzeniem.

Życzymy miłego pobytu!

Okoliczna przyroda w obiektywie