1. Przy zakwaterowaniu goście wręczają gospodarzom dokumenty osobiste (lub paszporty) wszystkich osób objętych rezerwacją w celu zameldowania i płaca resztę kwoty za wykupioną usługę. Dokumenty będą Państwu zwrócone w ciagu 24h
 2. Pokoje wynajmowane są na doby.
 3. Doba zaczyna się o godzinie 13:oo, a kończy o 11:oo dnia następnego.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:oo do godziny 06:00.
 5. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godziny 11:oo. Życzenie przedłużenia pobytu może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
 6. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 7. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi i okna.
 8. Do dyspozycji gości udostępnia się parking niestrzeżony. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 9. Gość kwatery bez wiedzy właścicieli nie ma prawa przekazywać pokoju ani węzła sanitarnego innym osobom, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który uiścił należną opłatę.
 10. Goście są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w kwaterze.
 11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. Szkody powinny być zgłaszane gospodarzom. zastrzegamy sobie prawo dochodzenia zadośćuczynienia za wyrządzone szkody po zakończeniu pobytu na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.
 12. Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłacie zaliczki w wysokości 30% należności w przeciągu 48h od dokonania rezerwacji.

Wpłat zadatku prosimy dokonywać na:
Michał Fijołek
Ul. Przemysłowa 40 N 24-300 Opole Lubelskie
mBank konto o numerze:
11 1140 2004 0000 3502 4842 4389
w tytule przelewu proszę napisać :
Pobyt: od ..... do ..... pokój nr ........ ilość miejsc ........

 1. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu.
 2. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji z 14-dniowym wyprzedzeniem.

Życzymy miłego pobytu!

 

Regulamin połowu ryb   

Wędkarze biorą na siebie pełną odpowiedzialność cywilną w związku z ewentualnymi zdarzeniami zagrażającymi ich życiu lub zdrowiu, podczas pobytu na łowisku Gospodarstwa Agroturystycznego „u Michasi”.

 1. W ramach działalności rolniczej prowadzimy amatorski połów ryb.
 2. Wędkowanie na łowisku w Gospodarstwie Agroturystycznym „u Michasi” dozwolone jest wyłącznie po zapoznaniu się z niniejszym regulaminem i ustaleniu warunków wędkowania z gospodarzem łowiska.
 3. Do korzystania z łowiska nie jest wymagana karta PZW. Metody połowu ryb zgodnie z regulaminem PZW.
 4. Bezpośrednio po przybyciu należy ustalić warunki wędkowania z gospodarzem łowiska.
 5. Wędkować wolno przy użyciu maksymalnie dwóch wędek.
 6. Gospodarz łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku, a także zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 7. Na łowisku zabrania się:
  - nadużywania alkoholu, głośnego zachowywania się
  - przetrzymywania w worku(siatce) ryb
  - zaśmiecania terenu łowiska, linii brzegowej i zbiornika
  - wycinania, łamania drzew, roślin, krzewów, itp.
  - parkowania samochodów przy łowisku jednakże dopuszcza się możliwość dojazdu samochodem na stanowiska celem wypakowania sprzętu
  - używania plecionki jako głównej linki
 8. Na łowisku należy:
  stosować haczyki bezzadziorowe.
  - posiadać duży podbierak i matę karpiową
  - posiadać i stosować preparat dezynfekujący rany ryb po ukłuciach haczyka
  - w przypadku burzy niezwłocznie złożyć wędki i zakończyć łowienie.
  - złowione ryby po delikatnym wypięciu jak najszybciej z powrotem wypuścić do akwenu, ryb tych nie wolno przetrzymywać w workach karpiowych ani też różnego rodzaju siatkach. Czynność ta może nastąpić po uprzednim zważeniu i ewentualnej sesji fotograficznej(trwającej max. 5min) w pozycji bezpiecznej (nie stojąc)
  - wysprzątać swoje stanowisko wędkarskie po zakończeniu wędkowania 
  - zabierać śmieci ze sobą
 9. Korzystając z łowiska wyraża się zgodę na ewentualne dokonanie przez gospodarza łowiska kontroli  rzeczy osobistych w momencie podejrzenia złamania regulaminu łowiska(to jest kradzieży ryb).
 10. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą przebywać na terenie łowiska wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich, którzy w pełni ponoszą za nich odpowiedzialność.
 11. Gospodarz agroturystyki służy pomocą w zakresie wskazania miejsca połowu oraz odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące regulaminu połowu.

Osoby które dopuszczają się kradzieży i kłusownictwa ryb podlegać będą
konsekwencjom karnym wynikającym z przepisów prawa karnego. Teren łowiska jest monitorowany. Za kradzież ryb obowiązuje kara finansowa 1000 zł od każdego kilograma przywłaszczonej ryby oraz natychmiastowe usunięcie łowiącego z terenu łowiska. Próba kradzieży wyklucza możliwość ponownego odwiedzenia naszego łowiska.

Okoliczna przyroda w obiektywie